Zuzana Bartasová

Povolání: architektka

Bydliště: Praha

Ambasadorka prodejny:  Hanibal

Zuzka běhá v: legínách Louisevlněném triku Ulla a vestě Ida

O Zuzce:

Zuzka má ráda aktivní život a pohyb, nicméně nikdy vrcholově nesportovala, o to větší byl následný průlom. Po maratonu “z gauče”  následovaly první zahraniční závody v horách a pozvánka na Mistrovství světa v ultra trailu rok poté. Z původní motivace: “Běhám, abych se mohla pořádně najíst.” se tak dostala někam, kam nikdy nepomyslela. Nový a dříve nepoznaný rozměr sportu ji uchvátil, pohltil a dělá vše pro to, aby ještě nějakou tu sezonu mohla startovat na závodech vedle trailové špičky.

Co tě přivedlo k takto dlouhým ultra běhům?

,,Ze začátku to byla zvědavost, chtěla jsem zjistit, co na tomto extrémním druhu zábavy lidi láká. Jakmile jsem zkusila, ultra jsem propadla a už mě nepustilo. Na ultra mě pořád baví ta možnost objevování. Krásných míst, hor, přírody a hlavně se toho člověk dozví dost sám o sobě.“

 

Jméno:  Zuzka Urbancová

Co dělám: Jsem architektka.

Jak prožívám Vánoce: Moc je neprožívám, volný čas je žádaná komodita a tak místo pečení cukroví peču finisherské medaile a všechny síly  upínám na přípravu běžeckého závodu Trailová Závist, který se koná týden před Štědrým dnem.

Nejbližší plánovaná aktivita: Trailová Závist - 18.12.2016, trasování závodu a jeho organizace, 29.1.2017 Cross Alpino Cebrereno.

Mou vášní je: Běh, hlavně po horách a jídlo.

Můj oblíbený kousek od značky Kari Traa je?: Cokoliv z merina, protože zahřeje, nejradši mám řadu Rose.

Mé přednosti: Dost toho vydržím.

Mé slabé stránky: Lenost střídaná návaly hyperaktivity.

Životní cíl:  Prosportovat se ku zdraví.

Můj nesplněný sen: Nemám, nikdy není pozdě si to vysněné splnit.

Mé životní motto: Neřeš, co nemůžeš změnit.

Zkušená rada na závěr:  Když nemůžeš, jsi jen v polovině sil 🙂

Kari Traa