Ambasadorky značky

Mary Aušová
Ambasadorka
Mary Aušová je neskutečný živel. Je instruktorkou originálních tanců jako je Cubano Dance, kde načerpáte spoustu skvělé nálady a pozitivní energie, Zumby a Street dance pro děti. To není všechno! Mary je také lektorkou jedinečného Burlesque, což je propojení dvou umění: tance a svádění. K tomu všemu se věnuje i blogování a youtubingu.
Lucie Blahotová
Ambasadorka
Lucie se od dětství věnovala klasickému a modernímu baletu. K tanci si postupem času přibrala i modeling, který jí dovedl k několika soutěžím krásy, které vyhrála. Vstupem do „dospělého – pracovního“ života tento koníček opustila. O to větší radost měla, když objevila své nové JÁ v indoorových fitness disciplínách.
Tereza Urbischová
Ambasadorka
Znáte knížku Heidi, děvčátko z hor? Tak přesně takto momentálně Terka žije. Vždy tomu tak ale nebylo. Myslela si, že je typická holka z města. Tancovala v taneční skupině, vedla kroužky a chodila cvičit na různé veřejné lekce. Zkrátka všechno, co se ve městě dá dělat. Zlom přišel, když jela na program Work and travel do USA, konkrétně do státu Washington.
Eva Stránská
Ambasadorka
Eva je sporťák tělem i duší, život bez sportu už si nedokáže představit. Dvanáct let se závodně věnovala atletice, což v ní doposud zanechalo ducha vášnivého běžce. Nástup na vysokou školu FTVS jí doslova vcucl do děje a začala se aktivně zajímat o fitness a výživové poradenství. Nyní působí jako trenérka ve fitness Světě pod Palmovkou.
Lucie Tvrdoňová
Ambasadorka
Tančím životem již od úplného dětství. Průpravou mi byla gymnastika, rytmika, aerobik a v dospělosti jsem se začala věnovat fitness a Zumbě jako lektor. Sport se stal součástí mého života a je pro mne tak samozřejmý, jako to, že dýchám.Mimo lektorování se věnuji poradenství v oblasti výživy, otevřela jsem tři centra zdravého hubnutí a založila firmu na krabičkovou dietu.
Ivana Jirešová
Ambasadorka
Ivana je známá především jako herečka, ale také milovnice bikram jógy, kterou cvičí už 3 roky. Klasickou jógou se však zabývá 10 let. Na cvičení si velice pochvaluje Butterfly komplet od Kari Traa.„Bikram jóga se cvičí ve 42°C horku, takže se člověk opravdu hodně zpotí. Butterfly komplet velmi rychle odvádí pot od těla, takže se cítím stále svěží."
Jdu běhat
Ambasador team
Příběh Jdu běhat se začal psát na jaře roku 2013. Heleně Suchomelové tehdy v Praze chybělo místo, kde by hlavně ženy mohly příjemně začínat s během, a tak se rozhodla založit kurzy Jdu běhat. Kurz měl úspěch a tak nezůstalo jen u jednoho, loni si běžkyně mohly vybrat z více než 60 vypsaných kurzů v 9 lokalitách v Praze, Brně a Ostravě, letos se počet kurzů přehoupne přes 100.

Rady, tipy a novinky od Kari Traa emailem
Stačí se jen přihlásit k odběru zpravodaje
Odeslané informace nebudou poskytnuty třetím stranám.
Ze zpravodaje se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlášení bylo odesláno
ověřte emailovou adresu.
Zbývá poslední krok - zkontrolujte, prosím, Váš email a
Děkujeme