Ambasadorky prodejen

Irena Tomášiková
Ambasadorka
Irena pracuje v karvinské společnosti, která nabízí veřejnosti služby v oblasti sportu a pohybové rekreace. Zároveň je lektorka metody PILATES a SM/SPS Systému (cvičení s elastickým lanem pro zdravou páteř). Cvičení zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cílem cvičení je obnovit zdravé a správné držení těla a vytvořit nové pohybové návyky, které umožní volný pohyb bez nadměrného svalového napětí.
Zuzana Bartasová
Ambasadorka
Zuzka má ráda aktivní život a pohyb, nicméně nikdy vrcholově nesportovala, o to větší byl následný průlom. Po maratonu “z gauče” následovaly první zahraniční závody v horách a pozvánka na Mistrovství světa v ultra trailu rok poté. Z původní motivace: “Běhám, abych se mohla pořádně najíst.” se tak dostala někam, kam nikdy nepomyslela.
Lucie Baudlerová
Ambasadorka
Lucka je momentálně maminkou 4 dětí na "plný" úvazek- do toho si dvakrát týdně odskočí vést Strollering - snaží se předat ostatním maminkám jiný pohled na mateřství a sebeuspokojení v oblasti sportu. Miluje hory, lezení a zkrátka pohyb venku. Být ženou mnoha tváří jí baví - od sporťačky po vzornou ženu v šatech co zavařuje marmelády a do toho vypadat žensky a sexy.

Kari Traa