Markéta Vondráčková

Disciplína: běh

Bydliště: Trutnov

Nejoblíbenější oblečky KariTraa: kalhoty a bunda Ida, sportovní podprsenka KariTraa Brystfager

Jsem vdaná a mám 2 děti ve věku 7 a 9 let. Pracuji jako kadeřnice v kadeřnickém salonu v Trutnově. Má profese mě i po 19 letech praxe stále baví. Práce s klientkami je ale náročná jak po psychické stránce, tak i po fyzické. Zkuste si 8-10 h stát na nohou a mít ruce nahoru. Proto se musím udržovat v kondici, aby mě nic nebolelo. Pomáhám si především během. Pak si pomáhám s Aštanga Vinjása jógou, kdy medituji, posiluji a zároveň se protahuji. V zimě přidávám běh na běžkách. Naštěstí žiji v těsné blízkosti Krkonoš, kam vyrážím běhat a potrénovat kopce. Stalo se to pro mne naprostou vášní, ale hlavně meditací v pohybu, čerpám tam energii, sílu a klid sama v sobě. Miluji když si můžu brzy ráno vstát a jet se proběhnout po vrškách. To když se povede takový západ nebo východ slunce ze Sněžky, nemá to chybu. Letos v létě jsem na Sněžce už i nocovala.

Oblečky Kari Traa  Ida, jak kalhoty tak bunda teď v zimě naprosto plní funkčnost a navíc krásně vypadají a poutají pozornost. Na mé poslední běžecké akci jsem si to jen potvrdila.

V příštím roce v běžeckém  kalendáři  mám v plánu v dubnu ve 4členné štafetě zvládnout v pěkném čase závod NoMenRun na 88 km. A jestli bude forma a zdraví sloužit, koncem září ve Žďárských Vrších Saar Challenge na 64 km ve dvojici, loni jsem závod absolvovala na 39 km a skončila na 2 místě.

Snem je pro mne každopádně nějaký závod v zahraničí, ale to až situace dovolí, ono skloubit podnikání, starost o rodinu a mé aktivity, není jednoduché.

Rady, tipy a novinky od Kari Traa emailem
Stačí se jen přihlásit k odběru zpravodaje
Odeslané informace nebudou poskytnuty třetím stranám.
Ze zpravodaje se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlášení bylo odesláno
ověřte emailovou adresu.
Zbývá poslední krok - zkontrolujte, prosím, Váš email a
Děkujeme