Jitka Hornigová

Povolání: personalistka ve strojírenské firmě ve Vrchlabí, provozovatelka sportovního studia ve Vrchlabí, instruktorka různých aktivit (Spinning, Strollering, Bosu, Hatha jóga, Jóga pro těhotné, Jóga pro děti, Fitbox)

Bydliště: Vrchlabí

Ambasadorka prodejny: Merino sport Vrchlabí

V roce 2002 jsem začala navštěvovat skupinová cvičení jako klientka, do té doby jsem prakticky nijak sport nevyhledávala. A zde začala má cesta. Na lekcích spinningu jsem poznala svého budoucího muže. Dnes, s jeho velkou pomocí a oporou, provozuji sportovní studio. Během třinácti let jsem se vzdělávala v různých sportovních aktivitách. Nejvíce mě oslovila jóga, její komplexnost a krása. Provozování studia se bohužel zatím nestalo mých jediným „zaměstnáním“.

Jsem maminkou dvou úžasných holčiček. I když je sport na mém každodenním programu, jsem ráda se svojí rodinou a snažím se být v přítomnosti mých blízkých kdykoliv to je možné.

 

Jméno:  Jitka Hornigová

Co dělám: Jsem personalistkou (toho času na rodičovské dovolené). S manželem mimo své zaměstnání provozuji studio Energy Flow ve Vrchlabí, jsem lektorkou spinningu, bosu, jógy, cvičení s kočárky, věnuji se i cvičení s dětmi a také nastávajícím maminkám.

Nejbližší plánovaná aktivita: Jsem aktivní po celý rok.

Mou vášní je: Sport – jak venku, tak v tělocvičně, nejraději cvičím jógu a nejlépe pod širým nebem; dobrá káva, víno a sauna.

Jsem ambasadorkou KT, protože...: Oslovila mě a nabídla mi spolupráci jedna moje milá klientka ze cvičení (majitelka obchodu se zbožím Kari Traa ve Vrchlabí). Jsem moc ráda, že jsem dostala možnost toto oblečení prezentovat na svých lekcích. Je velmi funkční, pro mé sportovní aktivity naprosto vyhovující a navíc je krásné, barevné…prostě sexy.

Můj oblíbený kousek od značky Kari Traa je: Mám ráda růžovou, takže určitě tílko Kristin Singlet, navíc úžasně sedne. A legíny Sjolvsagt, protože se v nich cítím opravdu dobře.

Mé přednosti: Dochvilnost, spolehlivost.

Mé slabé stránky: Neumím říkat ne (ale učím se to).

Životní cíl:  Být stále fit.

Můj nesplněný sen: Vystudovat fyzioterapii.

Mé životní motto: Co tě nezabije, to tě posílí.

Zkušená rada na závěr:  Užívat si radostně každé minuty svého života.

 

Rady, tipy a novinky od Kari Traa emailem
Stačí se jen přihlásit k odběru zpravodaje
Odeslané informace nebudou poskytnuty třetím stranám.
Ze zpravodaje se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlášení bylo odesláno
ověřte emailovou adresu.
Zbývá poslední krok - zkontrolujte, prosím, Váš email a
Děkujeme