Irena Tomášiková

Disciplína: lektorka metody Pilates a SM/SPS Systém –stabilizace a mobilizace páteře

Bydliště: Karviná

Nejoblíbenější oblečky KariTraa: legíny Kari Traa Louise Tights, sportovní podprsenka Kari Traa Brystfager Bra, mikina Kari Traa Lina F/Z

Pracuji v karvinské společnosti, která nabízí veřejnosti služby v oblasti sportu a pohybové rekreace. Má pozice v této firmě je PR marketing a sportovní aktivity. Zároveň jsem lektorka metody PILATES a SM/SPS Systému (cvičení s elastickým lanem pro zdravou páteř). Cvičení zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cílem cvičení je obnovit zdravé a správné držení těla a vytvořit nové pohybové návyky, které umožní volný pohyb bez nadměrného svalového napětí.
Je úžasné sledovat, jak se klientům zlepšují pohybové návyky, držení těla a ustupují různé bolesti zad, svalů a kloubů. Tato práce byla vždy můj sen a postupem času jsem se z kancelářské práce úředníka dopracovala k tomuto zaměstnání.
Dále jsem ambasadorka prodejny ROCK POINT Nová Karolína v Ostravě a příležitostně prodejně pomáhám s propagací značky Kari Traa nejen tím, že oblečení nosím na svých lekcích, kde mě týdně vidí několik desítek klientů, ale např. jsem asistovala ve stánku RockPoint na Ostravském maratonu, aj. akcích spojené s touto úžasnou značkou.

Na svých lekcích upřednostňuji upnutější oděv, aby šly techniky pilates dobře vidět, což KariTraa jednoznačně splňuje.
Kromě cvičení pro zdravou páteř ráda běhám, mám ráda turistiku, ráda jezdím na kole a kolečkových bruslích. Pořádám cvičící víkendy na horách pro své klienty. Společně s manželem a synem tvoříme aktivní rodinku, která moc ráda sportuje.

Jsem strašně ráda, že jsem objevila oblečení značky Kari Traa. Hodí se snad na všechny aktivity. Líbí se mi barevné provedení a baví mě kombinovat od čelenky na hlavě po ponožky různé varianty modelů. Materiál je úžasný a právě u pilatesu oceňuji například silikonové pásky u tílek, které se díky nim nevyhrnují, legíny, které sedí jak ulité a nesjíždí například zadní pás u legín, což je u některých náročnějších pozic velmi důležité. Mile mě překvapila i délka u dlouhých legín – vzhledem k tomu, že měřím necelých 160 cm,tak legíny sedí jak ulité, nemusím řešit, že je mám moc dlouhé. Navíc mají dole u švu silikonový pásek a ten dělá zakončení legín dokonalými.

Jméno: Irena Tomášiková

Co dělám: PR marketing, lektor metody PILATES a cvičení pro zdravou páteř SM/SPS Systém.

Jak prožívám Vánoce: V rodinném kruhu, odpočinkem, jezdíme s rodinou na hory, sáňkujeme, běžkujeme, užíváme si sebe navzájem.

Nejbližší plánovaná aktivita: Výšlap na Lysou horu v Beskydech.

Mou vášní je: Pohyb - turistika, hory, sauna, zdravá záda a Kari Traa.

Můj oblíbený kousek od značky Kari Traa je: Kari Traa BRYSTFAGER BR, sedí perfektně, a i přesto, že ji velice často peru neztrácí své pestré barvy ani tvar.

Mé přednosti: Pečlivost, dochvilnost, spolehlivost.

Mé slabé stránky: Někdy jsem zbytečně moc aktivní.

Životní cíl: Udržovat se stále v dobré kondici v souladu se zdravým životním stylem.

Můj nesplněný sen: Práce je mým koníčkem – sen splněn (ale 13 let trvalo než jsem dokázala říct sedavému zaměstnání sbohem).

Mé životní motto: „Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.“

Zkušená rada na závěr: Nebojte se plnit své sny, i přesto, že byste se museli něčeho vzdát. Vždy něco začíná a něco končí. 

Rady, tipy a novinky od Kari Traa emailem
Stačí se jen přihlásit k odběru zpravodaje
Odeslané informace nebudou poskytnuty třetím stranám.
Ze zpravodaje se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlášení bylo odesláno
ověřte emailovou adresu.
Zbývá poslední krok - zkontrolujte, prosím, Váš email a
Děkujeme