Recenze bunda + kalhoty Ida

Mou letošní podzimní a zimní běžeckou sezonu jsem měla tu skvělou možnost oblékat krásný a především funkční běžecký komplet Kari Traa Ida. Můžu říci, že jsem byla neskutečně spokojená. Nenosila jsem nic jiného. U bundy jsem nejvíce ocenila , prodloužený střih u krku a kapuci, zvláště když mrzlo. Po zapnutí jsem si pěkně chránila krk a ústa, to mi vyhovuje, protože než se v mrazu zahřeji, nemusím dýchat ostrý studený vzduch. A ještě jedna neocenitelná věc, kterou bunda má, zateplená prošitá přední část. To se mi hodilo při sebězích nebo když foukal protivítr.

K bundě jsem oblékala, jak už jsem uvedla, i kalhoty Ida. Jsou skvělé v tom, že mají všitý zateplený Soft Shell na velkých svalových skupinách jako jsou stehna a hýždě.

Pod bundu jsem oblékala pouze triko s dlouhým rukávem Kari Traa Butterfly, tato první vrstva s bundou mi stačila i když bylo -10.

Komplet Kari Traa Ida se mi stal i neocenitelným parťákem když jsem si šla zabruslit na běžkách.

Prostě ode mne jen samá chvála a nejen ode mne samotné, ale i od lidí co mne měli možnost ve věcech vidět. Ty překrásné barvy prostě poutají pozornost.

Markéta V.

Comments are closed.

Rady, tipy a novinky od Kari Traa emailem
Stačí se jen přihlásit k odběru zpravodaje
Odeslané informace nebudou poskytnuty třetím stranám.
Ze zpravodaje se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlášení bylo odesláno
ověřte emailovou adresu.
Zbývá poslední krok - zkontrolujte, prosím, Váš email a
Děkujeme