Ambasadorky

Eva Samková
Ambasadorka
Eva je česká závodnice ve snowboardcossu a olympijská vítězka v této soutěži na Zimních olympijských hrách v roce 2014 v Soči. S lyžováním začala už ve věku dvou let a na snowboard přešla ve svých sedmi letech. Závodně se věnuje snowboardingu od svých 10 let. Mezi Eviný záliby se řadí hraní na saxofon, bicí, jízda na koni nebo surfing.
Mary Aušová
Ambasadorka
Mary Aušová je neskutečný živel. Je instruktorkou originálních tanců jako je Cubano Dance, kde načerpáte spoustu skvělé nálady a pozitivní energie, Zumby a Street dance pro děti. To není všechno! Mary je také lektorkou jedinečného Burlesque, což je propojení dvou umění: tance a svádění. K tomu všemu se věnuje i blogování a youtubingu.
Johana Galušková
Ambasadorka
Sport je každodenní a neodmyslitelnou součástí Johany života již od dětství. Začínala se sportovní gymnastikou a později přešla na gymnastiku týmovou (teamgym). V současnosti leze, běhá, jezdí na kole, v zimě vyráží na běžky a na skialpy. Miluje hory (letní i zimní) a outdoorovými aktivitami se snaží trávit co nejvíce času.
Ivana Jirešová
Ambasadorka
Ivana je známá především jako herečka, ale také milovnice bikram jógy, kterou cvičí už 3 roky. Klasickou jógou se však zabývá 10 let. Na cvičení si velice pochvaluje Butterfly komplet od Kari Traa.„Bikram jóga se cvičí ve 42°C horku, takže se člověk opravdu hodně zpotí. Butterfly komplet velmi rychle odvádí pot od těla, takže se cítím stále svěží."
Lucie Blahotová
Ambasadorka
Lucie se od dětství věnovala klasickému a modernímu baletu. K tanci si postupem času přibrala i modeling, který jí dovedl k několika soutěžím krásy, které vyhrála. Vstupem do „dospělého – pracovního“ života tento koníček opustila. O to větší radost měla, když objevila své nové JÁ v indoorových fitness disciplínách.
Irena Tomášiková
Ambasadorka
Irena pracuje v karvinské společnosti, jejíž pozice zde je PR marketing a sportovní aktivity. Zároveň je lektorkou metody PILATES a SM/SPS Systému. Těší ji sledovat, jak se klientům zlepšují pohybové návyky, držení těla a ustupují různé bolesti. Tato práce byla vždy jejím snem a postupem času se z kancelářské práce dopracovala k tomuto zaměstnání.
Zuzana Urbancová
Ambasadorka
Zuzka má ráda aktivní život a pohyb, nicméně nikdy vrcholově nesportovala, o to větší byl následný průlom. Po maratonu “z gauče” následovaly první zahraniční závody v horách a pozvánka na Mistrovství světa v ultra trailu rok poté. Z původní motivace: “Běhám, abych se mohla pořádně najíst.” se tak dostala někam, kam nikdy nepomyslela.
Lucie Baudlerová
Ambasadorka
Lucka je momentálně maminkou 4 dětí na "plný" úvazek- do toho si dvakrát týdně odskočí vést Strollering - snaží se předat ostatním maminkám jiný pohled na mateřství a sebeuspokojení v oblasti sportu. Miluje hory, lezení a zkrátka pohyb venku. Být ženou mnoha tváří jí baví - od sporťačky po vzornou ženu v šatech co zavařuje marmelády a do toho vypadat žensky a sexy.
Eva Stránská
Ambasadorka
Eva je sporťák tělem i duší, život bez sportu už si nedokáže představit. Dvanáct let se závodně věnovala atletice, což v ní doposud zanechalo ducha vášnivého běžce. Nástup na vysokou školu FTVS jí doslova vcucl do děje a začala se aktivně zajímat o fitness a výživové poradenství. Nyní působí jako trenérka ve fitness Světě pod Palmovkou.
Tereza Urbischová
Ambasadorka
Znáte knížku Heidi, děvčátko z hor? Tak přesně takto momentálně Terka žije. Vždy tomu tak ale nebylo. Myslela si, že je typická holka z města. Tancovala v taneční skupině, vedla kroužky a chodila cvičit na různé veřejné lekce. Zkrátka všechno, co se ve městě dá dělat. Zlom přišel, když jela na program Work and travel do USA, konkrétně do státu Washington.
Markéta Vondráčková
Ambasadorka
Jsem vdaná a mám 2 děti ve věku 7 a 9 let. Pracuji jako kadeřnice v kadeřnickém salonu v Trutnově. Má profese mě i po 19 letech praxe stále baví. Práce s klientkami je ale náročná jak po psychické stránce, tak i po fyzické. Zkuste si 8-10 h stát na nohou a mít ruce nahoru. Proto se musím udržovat v kondici, aby mě nic nebolelo. Pomáhám si především během.
Jiřina Mikulecká
Ambasadorka
Už jako malá holka jsem měla touhu stát se profesionální sportovkyní. Denně jsem cvičívala před zrcadlem a pozorovala své svaly. (Tehdy jako dítě jsem byla postavou sportovních žen fascinována.) Svůj sen v mém srdci rostl a já si v dospělosti otevřela svoje vlastní FITNESS CENTRUM. Cesta byla tvrdá a náročná, obětovat jsem musela mnoho.
Jitka Hornigová
Ambasadorka
V roce 2002 začala navštěvovat skupinová cvičení jako klientka, do té doby prakticky nijak sport nevyhledávala. A zde začala její cesta. Na lekcích spinningu Jitka poznala svého budoucího muže. Dnes, s jeho velkou pomocí a oporou, provozuje sportovní studio. Během třinácti let se vzdělávala v různých sportovních aktivitách. Nejvíce ji oslovila jóga, její komplexnost a krása.
Jdu běhat
Ambasador team
Příběh Jdu běhat se začal psát na jaře roku 2013. Heleně Suchomelové tehdy v Praze chybělo místo, kde by hlavně ženy mohly příjemně začínat s během, a tak se rozhodla založit kurzy Jdu běhat. Kurz měl úspěch a tak nezůstalo jen u jednoho, loni si běžkyně mohly vybrat z více než 60 vypsaných kurzů v 9 lokalitách v Praze, Brně a Ostravě, letos se počet kurzů přehoupne přes 100.

Rady, tipy a novinky od Kari Traa emailem
Stačí se jen přihlásit k odběru zpravodaje
Odeslané informace nebudou poskytnuty třetím stranám.
Ze zpravodaje se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlášení bylo odesláno
ověřte emailovou adresu.
Zbývá poslední krok - zkontrolujte, prosím, Váš email a
Děkujeme